09177574251

تمامی کارگران اثاث کشی در شیراز، آموزش دیده و توانمند در جابه جایی انواع اثاثیه در شیراز هستند. اثاثیه سنگین از جمله یخچال سای بای ساید، گاو صندوق، پیانو از جمله این موارد هستند. همچینی حمل اثاثیه حساس از جمله ظروف چینی در مهارت کارگران تابان بار می‌باشد.

خدمات باربری شیراز تابان

موسسه حمل و نقل تابان بار به عنوان قدیمی‌ترین باربری‌های شیراز فعالیت خود را در سال 1326 در زمینه حمل بار و کالا به صورت تخصصی آغار کرد و در حال حاضر تمام امور مربوط به حمل و نقل از جمله قراردادهای کلان لجستیکی شرکت‌های بزرگ مانند خودروسازان داخلی مانند ایران خودرو و سایپا تا حمل خرده بار و باربری، قرارداد حمل بار شرکت ها، نهادهای دولتی و خصوصی، باربری شیراز، باربری شهرستان و حمل اثاثیه به شهرستان توسط این موسسه انجام می‌شود.

باربری تابان بار در خصوص حمل و نقل انواع کالاهای جاری، ترافیکی، ماشین آلات سنگین دولتی و غیر دولتی از مبدا شیراز به سراسر شهرها، گمرکات و بنادر کشور آغاز نمود.

 باربری در شیراز

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های فروش آنلاین، ارسال محصولات به دست مشتری است. این روزها مسیرهای ارسال مرسوله های پستی به دست مشتریان شهرهای مختلف متنوع است.

در مبدا، بسته بندی محصول توسط فروشندگان با دقت خاصی انجام می‌شود. پس از آن محصول به چرخی‌های داخل انبار سپرده می‌شود و آنها محصولات را به سمت باربری مورد نظر می‌برند.

هر باربری در بعضی از شهرهای مقصد، یک انبار تخلیه بار دارد و فروشندگان باید بدانند که مرسولات ارسالی را به کدام باربری تحویل بدهند که در شهر مورد نظر به دست مشتری‌هایشان برسد.

سوالات پر تکرار کاربران درباره باربری در شیراز

حمل بار به شهرستان هم انجام میدهید؟

شرکت باربری و اتوبار ما خدمات اسباب کشی به شهرستان ها را با قیمت های مقرون به صرفه انجام می دهد و تمام خدمات ما شامل تمام شهرهای ایران می شود. تمام خدمات تخصصی ما با داشتن سابقه ای طولانی در زمینه حمل بار به شهرستان ها در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

چه خدماتی با استفاده از بیمه باربری دریافت میکنیم؟

گر قبل از اسباب کشی از شرکت ما بیمه باربری دریافت کنید ، در حین جابجایی یا بسته بندی اثاثیه اگر وسایلتان صدمه ببیند بیمه خسارت وارد شده را به شما پرداخت می کند.

بسته بندی اثاثیه چگونه انجام می شود؟

شرکت تابان بار خدمات بسته بندی اثاثیه را به سبک کشورهای اروپایی و شیوه ای درست ، نوین انجام می دهد و افرادی که برای بسته بندی اثاثیه ی شما اعزام می شوند دارای دقت بالایی هستند و بسیار محافظه کار میباشند که مبادا خط و خشی روی وسایل شما بیفتد.

هزینه باربری و اتوبار چقدره؟

شرکت اتوبار و باربری تابان بار تمام قیمت هایی که به شما اعلام می کند کاملا تحت نظر اتحادیه باربری استان فارس است که با توجه به نرخ اتحادیه هر ساله اعلام می گردد و ما هم همان قیمت را به شما عزیزان اعلام میکنیم.

آیا بسته بندی لوازم منزل ضروری است؟

بله بسته بندی لوازم منزل برای جابجائی یک امر ضروری است که موجب جلوگیری از آسیب دیدن وسایل میشود.

برای جابجائی لوازم منزل چکار کنم؟

جهت جابجائی لوازم منزل خود باید با یک باربری مطمئن و قابل اطمینان تماس بگیریم تا کار جابجائی خود را با خیال راحت به او بسپاریم لذا باربری تابان بار شیراز بهترین گزینه برای این کار میباشد.

این مطالب را از دست ندهید

حمل اثاثیه در شیراز

شرکت اتوبار تابان شیراز  یکی از خوشنام ترین شرکت های باربری در شیراز  آماده ارسال بهترین ماشین های حمل بار ، کارگران حرفه ای و آموزش دیده جهت انجام کلیه خدمات باربری و اسباب کشی از بسته بندی لوازم تا چیدن اثاثیه می باشد

اتوبار تابان بار متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و با به خدمت گرفتن ناوگان باربری مجهز و مدرن آماده خدمات رسانی می باشد.

اگر چه در نگاه اول به نظر میرسد که این مجموعه یک مجموعه نو پا است، اما همکاری با متخصصین مجرب باربری و حمل و نقل و انتقال دانش و تجربه این افراد راهگشای مسیر موفقیت باربری تابان بار در شیراز خواهد بود.

اطلاعات تماس

با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان خود را در 3 مرحله ساده دریافت کنید

موبایل : 09177574251

موبایل : 09176700364